BESTUUR

Hoof 

Mnr. Wouter Immelman

hoof@kennies.co.za

Adjunk Hoof

Juf. Maryna Kriel

mkriel@kennies.co.za

DPO

Mnr. Laurentius Conradie

lconradie@kennies.co.za

M

k

DPJ

Juf. Renee Zaayman

rzaayman@kennies.co.za

DPS

Juf. Pauline Nel

pnel@kennies.co.za

Kleuterskool Departementshoof

Juf. Yolanda Burger

 yburger@kennies.co.za

QMS/PMDS/SIP/SDP/SSE/IT/SAOU/SOS/UITREIK

Mnr. Emile Ferreira

eferreira@kennies.co.za

Dissipline / Geboue & Terrein / Veiligheid & Sekuriteit

Mnr. Jakkie Van de Walt

jvanderwalt@kennies.co.za

Sporthoof / Bemarking

Mnr. Peter Du Toit

pdutoit@kennies.co.za

Graad RR & Graad R

Knikkie Hoof / GR R Beertjieklas

Juf. Yolanda Burger

yburger@kennies.co.za

Graad Hoof GR RR / GR RR Hasieklas

Juf. Cindy Muller

cmuller@kennies.co.za

GR RR Skapieklas

Juf. Miceala Painter

mpainter@kennies.co.za

Graad Hoof GR R / GR R Vissieklas

Juf. Antonette Hodgkinson

ahodgkinson@kennies.co.za

GR R Paddaklas

Juf. Lune Du Plessis 

Iduplessis@kennies.co.za

GR R Skilpadklas

Juf. Annadell De Bruin

adbruin@kennies.co.za

GR R Bytjieklas

Juf. Dané Badenhorst

dbadenhorst@kennies.co.za

Rekenaars & Grootmotories

Juf. Mignon Basson

mbasson@kennies.co.za

Knikkie Kantoor

Juf. Tanya Fourie

tfourie@kennies.co.za

GRAAD 1

Graad 1 / Graadhoof

Juf. Katinka Fett

kfett@kennies.co.za

Graad 1

Juf. Linda Pretorius

Ipretorius@kennies.co.za

Graad 1

Juf. Swanka Boonzaaier

sbensch@kennies.co.za

Graad 1

Juf. Karin May

kmay@kennies.co.za

Graad 1

Juf. Rina Nel

rnel@kennies.co.za

GRAAD 2

Graad 2 / Graadhoof

Juf. Margo De Waal

mdewaal@kennies.co.za

Graad 2

Juf. Lelani Swart

Iswart@kennies.co.za

Graad 2

Juf. Izandi Potgieter

ipotgieter@kennies.co.za

Graad 2

Juf. Renee Zaayman

rzaayman@kennies.co.za

Graad 2

Juf. Anel Ferreira

aferreira@kennies.co.za

GRAAD 3

Graad 3 / Graadhoof

Juf. Mariana Goosen

mgoosen@kennies.co.za

Graad 3

Juf. Ilze Swiegelaar

iswiegelaar@kennies.co.za

Graad 3

Juf. Sharlene De Beer

sdebeer@kennies.co.za

Graad 3

Juf. Joanne Meintjes

jmeintjies@kennies.co.za

Graad 3

Juf. Madelein Passano

Madelein.passano@kennies.co.za

GRAAD 4

Graad 4 / Graadhoof

Juf. Elmarie Miller

emiller@kennies.co.za

Graad 4

Juf. Charlize Coetzer

ccoetzer@kennies.co.za

Graad 4

Juf. Lin-Marie Mellet

lmellet@kennies.co.za

Graad 4

Mnr. Malcom van Heerden

mvanheerden@kennies.co.za

GRAAD 5

Graad 5 / Graadhoof

Juf. Sanet Beukes

sbeukes@kennies.co.za

Graad 5

Mnr. DJ  Cope

djcope@kennies.co.za

Graad 5

Juf. Mariska Kruger

krugerm@kennies.co.za

Graad 5

Juf. Yolandi Botha

yolandibotha@kennies.co.za

Graad 5

Juf. Chrizelle Van Aarde

cvanaarde@kennies.co.za

GRAAD 6

Graad 6 / Graadhoof

Juf. Michelle Van Rooyen

mvrooyen@kennies.co.za

Graad 6

Mnr. Ruard Van Rooyen

rvrooyen@kennies.co.za

Graad 6

Mnr. Herman Engelbrecht

Hengelbrecht@kennies.co.za

Graad 6

Juf. Petro Laidlaw

plaidlaw@kennies.co.za

Graad 6

Juf. Marisa Marx

marisamarx@kennies.co.za

Graad 6

Mnr. Jean van Zyl

jvanzyl@kennies.co.za

GRAAD 7

Graad 7 / Graadhoof

Juf. Yolande Leach

yolandeleach@kennies.co.za

Graad 7

Juf. Juliette Potgieter

jpotgieter@kennies.co.za

Graad 7

Juf. Chantal Lindeque

clindeque@kennies.co.za

Graad 7

Juf. Anri Roode

aroode@kennies.co.za

Graad 7

Mnr. Marinus Swanepoel

mswanepoel@kennies.co.za

Graad 7

Juf. Christa Swart

cswart@kennies.co.za

TERAPEUTE

Opvoedkundige Sielkundige

Juf. Jeannette Korff-Ceronio

jceronio@kennies.co.za

Dynamic Eyes

Juf. Marle Esterhuzen

marle@dynamiceyes.co.za

Oogtoetse

Juf. Leandra Lombard

leandra@dynamiceyes.co.za

Spraakterapeut

Juf. Cordelia Fairlie

cordelia.fairlie@gmail.com

Voorligting Sielkundige

Juf. lllna Janse Van Rensburg

psilana@mweb.co.za

Arbeidsterapeut

Juf. Corlezé Strydom 

cstrydom@kennies.co.za

ANDER

Musiek/Koor

Juf. Cecile Doubell-Fourie

cdfourie@kennies.co.za

Rekenaars/Leessentrum

Juf. Tekara Fourie

tefourie@kennies.co.za

Verryking/Kuns Gr.1-3

Juf. Elsabe Bell

ebell@kennies.co.za

LO Leerkrag en Netbalbestuurder

Adine Adriaanse

Snoepie

Erika Fritz

Snoepie Assistent

Poppie Kadile

SNR Koordirigent 

Mnr. Brendon Grove

brendon.g95@gmail.com

ADMINISTRASIE

Ontvangs Hoof

Juf. Leonie Beukes

lbeukes@kennies.co.za

Finansies

Juf. Joey Du Toit

Krediteure@kennies.co.za

IT

Mr. Gustav Olivier

golivier@kennies.co.za

SAMAMS & Inskrywings

Juf. Tanya Viljoen

tviljoen@kennies.co.za

Admin

Juf. Lize Gouws

lgouws@kennies.co.za

Afrol & Funksies

Juf. Charmaine Schutte

cschutte@kennies.co.za

Invorderings

Mnr. Nico De Jager

invoderings@kennies.co.za

OPVOEDKUNDIGE ASSISTENTE

Juf. Lene Basson

Juf. Martiné De Bruin

Mnr. Heinrich Mulder

Mnr. Ettiene Van Der Merwe

Juf. Anneli Oelofse

Juf. Laconique Van Wyk 

Juf. Claresé Francisco

Juf. Yolaine Burger

Mnr. Divan Venter

Beertjie Klas

Tannie Nazli

Padda Klas Assistent

Tannie Betty

Vissie Klas Assistent

Tannie Dorah

Bytjie Klas Assistent

Tannie Lucky

Hasie Klas Assistent

Tannie Miemie

Skillie Klas Assistent

Tannie Eliza

Skapie Klas Assistent

Tannie Elaine

TERREIN

Terein Bestuurder

Mnr. Melgard Meyer

mmeyer@kennies.co.za

Algemene Assistent

Oom Norman

Terein Werker

Annah Mokgadi

Terein Werker

Lenah Motsikwe

Terein Werker

Jafta Mphojane

Mnr.Oom Norman

Terein Werker

Samson Thotho

Terein Werker

Patrick Baloyi

Terein Werker

Thabang Molefe

Terein Werker

Joseph Pitso

Terein Werker

Steven Chuma

Terein Werker

Steven Mphojane

Terein Werker

John Danda

Beheerliggaam

Voorsitter /  Boukomitee / Kapitale Projekte

Mnr. Wim Krynauw

Onder-voorsitter / Sekretaresse / Regsaspekte / Kontrakte 

Mev. Jackie Coetzee

Tesourier

Mnr. Johann Pretorius

Veiligheid en Sekuriteit

Mnr. Marnus van der Merwe

Kennies Leef Liefde / Ouer-en personeelskakeling / Kennies Inklusief

Mev. Leigh-Anne Joubert

Gemeenskapsbetrokkenheid / Snoepie / Klerewinkel

Mev. Leandra Lombard

Skoolbestuur / Strategiese Beplanning / Naskool

Mnr. Wouter Immelman

IT / Geboue en Terrein / 50 Jaar Feesvieringe

Mnr. Laurentius Conradie

Vellies / Tradisies / 50 Jaar Feesvieringe

Mnr. Marinus Swanepoel

 Kultuur

Juf. Maryna Kriel

Bemarking / Sport

Mnr. Peter du Toit

Akademie: Gr. RR – Gr. 7 

Juf. Reneé Zaayman

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop